(+90) 312 418 82 69

jfmo@jeofizik.org.tr

Milli Müdafaa Caddesi NO:10/7

06650 Kızılay/ANKARA
MENU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİK

Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu üyeleri ile birlikte  Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Akaydının daveti üzerine sabah kahvaltısında  biraraya geldik. Sayın Başkan "STK‘lar ve Meslek Odaları‘nın demokrasinin yerleşmesi için önemli kurumlar olduğunu belirterek, "Sizlere danışarak hizmet üretmekten keyif alıyorum" dedi.

Başkan Mustafa Akaydın, Antalya‘da bu oluşumun başlatılmasında kendisinin de yer aldığını, şu anda 21 odanın temsilcisiyle önemli bir güç haline geldiğini söyledi. Mustafa Akaydın, beş yıllık görev süresi boyunca Antalya‘ya kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu gibi önemli altyapı yatırımları yapıldığını kaydetti.

Başkan ayrıca Meslek Odaları‘nın katkısı önemlidir. Bir ülkede STK‘lar ve Meslek Odaları demokrasinin yerleşmesinde önemli kurumlardır. Sizinle her zaman ortak çalışma yapmaya hazırım."

Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Sözcüsü Abit Küçükaslan da, Başkan Mustafa Akaydın‘a böyle bir toplantıda bir araya gelerek Meslek Odaları‘nın katkılarının istenmesinin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Başkan Mustafa Akaydın, oda başkanlarının görüşlerini dinledi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Bizde Jeofizik Mühendisleri odası olarak sayın Başkanımıza davetlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 741